پیدا کردن یک سایت دانلود زیرنویس فارسی در حین سادگی میتواند کاری دشوار باشد. امروزه بیشتر سایت های زیرنویس بصورت اسکریپت هستند و تمامی کاربران نمی توانند به خوبی از آن استفاده کنند. یک سایت باید دارای ظاهری مناسب، دسترسی آسان و در حین اینکه باید همواره در دسترس باشد، باید نیاز های کاربران را برآورده کند. از جمله محدود سایت هایی که تمامی این معیار های لازم را در حد عالی انجام داده است، سایت ایران زیرنویس می باشد که در زمینه ی دانلود زیرنویس فارسی فیلم، سریال و انیمیشن کار می کند.
زیرنویس فارسی سریال
سریال ها معمولا با کیفیت های HDTV و یا WEB-DL منتشر می شوند و در بیشتر اوقات، همان روز زیرنویس فارسی آن نیز منتشر می شود. بلافاصله بعد از انتشار زیرنویس، سایت ایران زیرنویس بهترین زیرنویس ها را از بهترین مترجم ها گردآوری می کند و برای دانلود قرار می دهد. دانلود از این سایت بسیار راحت بوده و با سرعت بالایی می توان فایل ها را دانلود کرد.
زیرنویس فارسی فیلم و انیمیشن
هر ساله فیلم ها و انیمیشن های بسیار زیادی با کیفیت های معمول مانند HDRip، WEBRip یا BluRay منتشر می شود. بعضی از آنها مورد استقبال کاربران ایرانی قرار می گیرند و بعضیهای دیگر خیر! یکی از اصلی ترین اولویت های سایت ایران زیرنویس تهیه و انتشار هر چه سریعتر زیرنویس فارسی برای فیلم و انیمیشن هایی می باشد که مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفته است. معمولا اینگونه فیلم و انیمیشن ها در سایت های معتبر از جمله IMDb نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرند. شما با خیال راحت می توانید برای دانلود زیرنویس فارسی فیلم و انیمیشن های خود به سایت ایران زیرنویس مراجعه کنید.
و کلام آخر…
تمام زیرنویس های موجود، بصورت مرتب دسته بندی شده اند به طوریکه کاربر را دچار سردگمی نمی کند. این در حالی است که انکدینگ تمامی فایل ها به گونه ای تنظیم شده است تا کمترین میزان خطا را در دستگاه های رایج مانند کامپیوتر، موبایل، تبلت و همچنین تلویزیون داشته باشد.
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Angry Birds Movie 2 2019
دانلود زیرنویس فارسی سریال The Outpost
دانلود زیرنویس فارسی فیلم Zoe 2018