طراحی دکوراسیون رستوران با رنگ سبز

رنگ سبز به عنوان یک رنگ محبوب بین افراد است تا جایی که این رنگ در سال ۲۰۱۳ به عنوان رنگ محبوب سال شناخته شده بود. استفاده از رنگ سبز در طراحی دکوراسیون رستوران بسیار نمای زیبا و آرامش بخشی داشته است.

رنگ سبز به عنوان نمادی از آرامش ، توازن، تداعی جوانی و … است.البته در برخی از فرهنگ های آسیایی این رنگ را نماد بیمارگونه می دانند که برای از بین بردن چنین حسی در کنار رنگ سبز از رنگ های مایه قرمز استفاده میکنند.

رستوران های خاصی وجود دارند که برای دکوراسیون های داخلی خود از رنگ های شاخص سبز ، آبی و طوسی استفاده می کنند و متریال های شاخص آنها بتن و چوب است.

این رستوران ها به گونه ی فضای داخلی خود را طراحی می کنند که مشتری در زمان قدم زدن در رستوران با محیطی روبرو شود که به پارکی سر سبز شبیه است تا یک رستوران.

ایجاد چنین محیط های در واقع مشتریان را از فضای یکنواخت و سرد بیرون دور می کنند و به روحیه شان نیز بسیار کمک می کند. دیوارهای این رستوران ها را از خزه و گلسنگ می پوشانند و در مرکز میزهای رستوران درختان بزرگی را قرار می دهند تا بتوانند یک فضای طبیعی و دلباز ایجاد کنند.

یک لحظه تصور کنید که وارد رستورانی شده اید که پر از سر سبزی و درخت است به نظرتان این فضا می تواند بیشتر نظرتان را جلب کند یا یک فضای دکوراسیونی ساده ؟
طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون ویلا
طراحی دکوراسیون کافی شاپ
طراحی دکوراسیون اداری
طراحی دکور نمایشگاهی